Cantek’den Firmamıza Anlamlı Ziyaret

Cantek’den Firmamıza Anlamlı Ziyaret

CANTEK Yön. Kur. Başk. HAKAN KARACA ve KORKMAZ PANEL Yön. Kur. Başk. KÜRŞAD KORKMAZ geçen hafta firmamızda bir araya geldi.

Ziyaretinden onur duyduğumuz Hakan Karaca ile görüşmelerimizde; “Enerjini Doğru Kullan” sloganı ile “ Her cihaz soğutur yalnız her cihaz ürünü muhafaza etmez” diyerek, doğru muhafaza tekniklerini paylaşıp “ bir Türk Firması olarak biz soğutma işinin en doğru uygulanması adına, eğitim amaçlı tüm Dünyada geçerliliği olan kitaplar oluşturduk” dedi. Bu kitaplar ürün bazlı olduğu için tüm Dünyaya ışık tutmaktadır. Bu noktada kendilerine Sektöre ve Ülkemize kazandırdıkları için teşekkür ederiz.
Sektörel gelişmelerde ise enerjimizi doğru kullanmak adına KORKMAZ PANEL Yön. Kur. Başk. KÜRŞAD KORKMAZ ise ;Firmamızın 42 ülkeye ihracatı ile Türkiye de yaygın hizmet ağına sahip olmasının gururu ve onurunu taşıyarak , gelecek nesiller de Türk Firmalarının Soğutma ve diğer konularda tüm Dünya da söz sahibi ve belirleyen olması için Markalaşma çalışmalarımızı özverili bir şekilde yürütüp, beraber ilerlemenin faydalarını ve değerlerini ifade etti.
Bir araya gelmenin bir başlangıç olduğunu ifade eden Syn. Kürşad Korkmaz Beraber çalışarak da başarıyı paylaşacaklarını vurguladı.