Güler Sucuk & Pastırma Tesisi Soğuk Hava Çözümleri

Güler Sucuk & Pastırma Tesisi Soğuk Hava Çözümleri

Unutmayın: “Her Sucuk Gülmez”

Türkiyede yıllardır yaratılmak istenen “En İyi Sucuk ve Pastırma Kayseri de Üretilir” algısının aksine; Türkiye`de aslında en iyi sucuk ve pastırma yıllardır yine bir İç Anadolu şehrinde fakat sanıldığının aksine Kayseri`de değil Sivas`ta üretilmektedir.

Sivas bölgesinin lezzetli etleri kullanılarak üretilen Sivas Sucukları baharat ve içene katılan çeşni ile “Türkiye`nin en lezzetli sucuğu” ünvanın kazanmayı aslında yıllar öncesinden haketmiştir.

Şehir dışında yaşayanlar ve damak tadına önem verenler; Sucuk ve pastırma seçimi konusunda özellikle Sivas`taki Sucuk ve Pastırma üreticilerine internet aracılığı ile ulaşıp güvenle siparişlerini veriyor, afiyetle ürünlerini tüketmeye devam ediyorlar.

Sivas`ın lezzetli sucuğu ve pastırması artık Korkmaz Panel tarafından korunuyor; Sivas`ta Sucuk ve Pastırma üreticilerinin önde gelen markalarından Güler Sucuk ve Pastırma` nın soğuk hava tesislerinin inşasını başarıyla tamamladık. Tesiste; soğutma sistemleri, soğuk hava depoları ve soğuk hava odaları çözümlerinin tamamını her zaman olduğu gibi kaliteli soğuk hava panellerimizi kullanarak sunduk.

Güler Markasına Sivas`a kattıkları değer ve Türkiye sundukları lezzet şöleni için teşekkürlerimizi sunarız.

Unutmayın: “Her Sucuk Gülmez”