ISK-SODEX Uluslararası Soğutma Fuarı

ISK-SODEX Uluslararası Soğutma Fuarı

ISK-SODEX, Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarında Katılımcıyız. Ücretsiz Davetiye İçin Tıklayın.

İki yılda bir düzenlenen; Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri fuarı bu yıl da CNR Istanbul Fuar Merkezi`nde 4-7 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek.
Fuara ilgili sektörlerden bir çok katılımcı büyük ilgi gösteriyor. Biz de KORKMAZ PANEL olarak yeni marka ve ürünlerimizle fuarda yerimizi alarak sizlerle buluşacağız.

Bu yıl ki fuarda; yeni nesil, yüksek verimlilik ile çalışarak enerji tasarrufu yapmanızı sağlayan; soğutma cihazlarımızı tanıtıyor olacağız.

Yeni nesil Split Tip Soğutma Cihazlarımız, Split Tip Endüstriyel Soğutma Cihazlarımız Ve Merkezi Soğutma Sistemlerimizin lansman ve tanıtımı haricinde; Ar-Ge departmanımız tarafından farklı taleplere etkili çözümler sunabilmek için geliştirdiğimiz, yeni soğuk hava deposu kapılarını da sergiliyor olacağız.

Bugüne kadar destekçisi olduğumuz sektörümüzde, soğutmacılarımızı daha da destekleyip, onların rakibi değil destekçileri ve tedarikçleri olma hedefimize burada da dile getireceğiz.

Soğutma şirketlerini; yeni iş çözümleri ve iş ortaklıkları için standımıza bekliyor olacağız.