TUĞBA SÜT Kalitemize Güveniyor

TUĞBA SÜT Kalitemize Güveniyor

Türkiyenin yeni markası TUĞBA SÜT, Soğutma Sistemlerinde Avrupa Birliği Standartlarını yakalamak için KORKMAZ kalitesine güveniyor.

Süt ve süt ürünleri sektöründe Sivas bölgesinde hizmet veren ve bölgeye ait bir marka olan TUĞBA SÜT 2014 yılından itibaren ER HOLDİNG markası olmuş ve akabinde ulusal bir marka bir olma kararı alınmıştır.

TUĞBA SÜT ürünleri ulusal bir marka olmak için gereken tüm TSE ve Avrupa birliği standartlarını kaliteden ödün vermeden tesislerinde uygulamış, Havalandırma, soğutma sistemleri ve soğuk hava depoları ihtiyaçlarına sorunsuz bir çözüm bulmak için ise KORKMAZ PANEL kalitesini tercih etmiştir.

KORKMAZ PANEL ve HAVALANDIRMA olarak TUĞBA SÜT ÜRÜNLERİ fabrikasının Avrupa Birliğine Kriterlerine uygun hijyen ve sterilizasyon gereksinimlerini karşılayabilmesi için; Tescillenmiş kalitemiz ve kendimize ait soğutma sistemleri üretim tekniklerimizle modern, EFSA (European Food Safety Authority) kriterlerine uygun ve hijyenik bir tesis ürettik.

Sivas`ın, Türkiye`nin ve yakında Balkanların da Süt ve Süt ürünleri tedarikçisi olan TUĞBA SÜT markasının soğutma sistemleri ve havalandırma sistemleri ihtiyaçlarını karşılaşmaktan dolayı mutluluk duyuyor, hijyen ve kalite konusunda bu denli hassas davrandıkları için kendilerini tebrik ediyoruz.